Tarih : 22.08.2017   Saat : 12:50:11

1453Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Odaları

Sesli Chat Odaları

Sesli chat odaları günümüzde chat adı altında insanların toplandıkları bir alt yapıya sahip sistemdir. Bu sistem sayesinde kişilerimiz bağlantı sağlayabiliyor ve insanlarla tanışabiliyor.  Bu odalar olmasa sadece panel olması bir şey ifade etmiyor. Bizlerin asıl kaynağı sesli chat yaptığı yer bu odalardır. En iyi sunucularda belli mevla ile devamını sürdüren sesli chat odaları kullanıcılarına bedava bir ortam sağlıyor. Her ne kadar insanlarımızın maddi imkanı iyide olsa, imkanları olmayan insanlarımızda bir hali o kadar fazladır. O nedenle ücretli ve bedava bir şekilde sesli chat var olmaktadır. Sizlerde 7.24 nerede olursanız olun fark etmeden her an, her dakika odalara bağlanabilirsiniz.

Sesli chat odaları bir diğer adıyla iletişim ve uzaktaki akrabalarımız ile görüştüğümüz bir yerdir. Kamera olması ayrı zamanda bir avantaj olmuş ve insanlar tarafından beğenilmiştir. Kimi chat sistemleri kamera açma olayları çok farklıdır. Donar, düşer, kasar ve bilgisayarınızı etkiler. Ama sesli chat adı altında hiç bir sitede bu söz konusu değildir.  Etkilemeden sizlere kaliteli bir ortam sunup tüm imkanlarını sunar.

Bir çok oda mevcuttur. Günümüz eskilerinden mirc sistemleri gibi tek bir oda içerisinde chat yapmıyorsunuz. Farklı odalara dağılıp insanlarla ayrı yeniden konuşup eğlenebiliyorsunuz. Her odanın belli bir sahibi mevcuttur. Sorumluluk tamamen onlara aittir. Bu nedenle sesli chat düzenli, tertipli ve kaliteli bir hizmet sağlar.

Giriş için yüklemeniz gereken eklenti linki aşağıdaki gibidir.

http://download.speakychat.me/speakychatinstall.exe

 

20 Temmuz 2017 109 okunma Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

sesli chat - sesli sohbet